Могила Нечаева
высота 167,3
Пятница, 19.07.2024, 15:57
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Категории раздела
Высота 167,3 Военно-историческая справка [1]
Документы Центрального архива Министерства обороны РФ [4]
Письма и воспоминания участников сражений [14]
Списки погибших в районе Могилы Нечаева [3]
Седой курган,покрытый вечной славой. [4]
Глава из книги "Медаль за бой,медаль за труд"
Постановление Верховного Совета Украины [1]
Статьи Игнатенко Л.А. [6]

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » Статьи » Постановление Верховного Совета Украины

Постановление Верховного Совета Украины

О.Вілкул: Святкування 70-річчя визволення Нікополя в 2014 році повинно пройти на високому рівні

09.05.2013 | 10:16
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

 

Нікополь – це місто зі славетними військовими козацькими традиціями. Ставлю завдання місцевій та регіональній владі підготувати на найвищому рівні святкування 70-річчя визволення Нікополя, які відзначатимуться в 2014 році. Особлива увага має бути надана адресній соціальній підтримці ветеранів та інвалідів війни, сказав Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час зустрічі з ветеранами війни та жителями міста Нікополь.

«68 років тому закінчилася Велика Вітчизняна війна. Це – життя цілого покоління. Сини та онуки ветеранів вже встигли самі стати ветеранами інших воєн. Але, скільки б часу не пройшло, майбутні покоління вчитимуться на героїчних прикладах ветеранів Великої Вітчизняної. Минають роки, але одне залишається незмінним – безсмертний подвиг нашого народу, який врятував світ від фашизму», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

Зараз у Нікополі проживає 288 ветеранів Великої Вітчизняної війни. У 2013 році інваліди війни та учасники бойових дій міста Нікополя отримали від держави допомогу на лікування, санаторно-курортне оздоровлення. Крім того, у цьому році буде проведено капітальний ремонт житла 16 інвалідам війни та сім’ям загиблих ветеранів війни Нікополя.

 

 

====================================================================

 

 

КАРТА ПРОХОДЖЕННЯ ПРОЕКТУ

ПРОЕКТ ПОСТАНОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

від 26.06.2013 р. N 2377а

Про відзначення 70-річчя визволення міста Нікополя Дніпропетровської області від німецько-фашистських загарбників, здобутого в результаті проведення наступальної Нікопольсько-Криворізької операції військами 3-го і 4-го Українських фронтів

Суб'єкт законодавчої ініціативи: Народний депутат України

Автор законодавчої ініціативи: А. Шипко

Відповідальний комітет: Комітет з питань культури і духовності

Голова комітету: В. Кириленко

Проходження проекту за стадіями

 

Одержаний ВР України 

26.06.2013

 

 

Прийнятий ВР України 

17.09.2013

 

Постанову ВР України прийнято 

17.09.2013

 

 

 

 

 

 

                                       ПОСТАНОВА

                              Верховної Ради України

 

 

 

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 70-річчя визволення міста Нікополя Дніпропетровської області від німецько-фашистських загарбників, здобутого в результаті проведення наступальної Нікопольсько-Криворізької операції військами 3-го і 4-го Українських фронтів.

8 лютого 2014 року відзначатиметься 70-та річниця визволення міста Нікополя Дніпропетровської області від німецько-фашистських загарбників, здобутого в результаті проведення наступальної Нікопольсько-Криворізької операції військами 3-го і 4-го Українських фронтів.

З метою відзначення пам’ятних дат Великої Вітчизняної війни, вшанування подвигів воїнів Червоної Армії із визволення міста Нікополя Дніпропетровської області від німецько-фашистських загарбників, здобутого в результаті проведення наступальної Нікопольсько-Криворізької операції військами 3-го і 4-го Українських фронтів, посилення патріотичного виховання громадян та на виконання Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" Верховна Рада України постановляє:

1. Відзначити 8 лютого 2014 року 70-ту річницю визволення міста Нікополя Дніпропетровської області від німецько-фашистських загарбників.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів із залученням зацікавлених ветеранських, воїнських та громадських організацій, народних депутатів України;

у місячний термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити план заходів щодо відзначення 70-ї річниці визволення міста Нікополя Дніпропетровської області від німецько-фашистських загарбників;

організувати проведення у військових підрозділах Збройних Сил України і навчальних закладах, на підприємствах, в установах та організаціях науково-практичних конференцій, круглих столів, уроків пам’яті, відвідування кімнат бойової слави, кінофестивалів, конкурсів на кращу патріотичну пісню, публікацію і тематичну передачу та інших заходів, присвячених Великій Вітчизняній війні.

3. Рекомендувати Міністерству освіти і науки України передбачити проведення відкритих уроків пам’яті, зустрічей з ветеранами війни в загальноосвітніх середніх та вищих навчальних закладах.

4. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати теле- і радіопередачі, присвячені героїчному подвигу воїнів, партизанів, підпільників та мирного населення під час визволення міста Нікополя Дніпропетровської області від німецько-фашистських загарбників, здобутого в результаті проведення наступальної Нікопольсько-Криворізької операції військами 3-го і 4-го Українських фронтів.

5. Запропонувати Національному банку України розглянути можливість карбування ювілейної монети з нагоди 70-ї річниці визволення міста Нікополя Дніпропетровської області від німецько-фашистських загарбників та проведення наступальної Нікопольсько-Криворізької операції.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.РИБАК

м. Київ
17 вересня 2013 року
№ 576-VII

 

 

 

 

 

 

Категория: Постановление Верховного Совета Украины | Добавил: Политрук (27.09.2013)
Просмотров: 1648 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск

Друзья сайта
  • база данных ПОДВИГ НАРОДА
  • Никопольские страницы истории
  • Центральный архив Министерства обороны РФ(списки погибших)
  • Международная Лига защиты человеческого достоинства и безопасности
  • Инструкции для uCoz

  • ОБД МемориалПодвиг Народа Никопольские страницы истории
    Игорь Скрипка © 2024 Использование материалов с обязательной ссылкой на сайтБесплатный конструктор сайтов - uCoz